Продукція > VISHAY DALE > IHHP0806ZHERR47M01
IHHP0806ZHERR47M01
IHHP0806ZHERR47M01 Vishay Dale
ihhp-0806zh-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: IHHP-0806ZH-01 .47 20% ER E3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 24mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.7A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.5 A
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: IHHP-0806ZH-01 .47 20% ER E3, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 24mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.7A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Iron Powder
Supplier Device Package: 0806
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.5 A