Продукція > VISHAY DALE > IHHP1008ABER100M01
IHHP1008ABER100M01
IHHP1008ABER100M01 Vishay Dale
ihhp-1008ab-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: IND 10UH 1.1A 468 MOHM SMD
на замовлення 2989 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHHP1008ABER100M01 IHHP1008ABER100M01 Виробник : Vishay Dale ihhp-1008ab-01.pdf Description: IND 10UH 1.1A 468 MOHM SMD