Продукція > VISHAY DALE > IHHP1008ABER2R2M01
IHHP1008ABER2R2M01
IHHP1008ABER2R2M01 Vishay Dale
ihhp-1008ab-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.2UH 2.3A 90 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
на замовлення 18652 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2.3A 90 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHHP1008ABER2R2M01 IHHP1008ABER2R2M01 Виробник : Vishay Dale ihhp-1008ab-01.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 2.3A 90 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
IHHP1008ABER2R2M01 IHHP1008ABER2R2M01 Виробник : Vishay / Dale ihhp-1008ab-01.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 20% LowProfile High Current