Продукція > VISHAY DALE > IHHP1008ABERR47M01
IHHP1008ABERR47M01
IHHP1008ABERR47M01 Vishay Dale
ihhp-1008ab-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 470NH 4.5A 24 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 24mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.8A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.5 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 4.5A 24 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 24mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.8A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHHP1008ABERR47M01 IHHP1008ABERR47M01 Виробник : Vishay Dale ihhp-1008ab-01.pdf Description: FIXED IND 470NH 4.5A 24 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.5 A