Продукція > VISHAY DALE > IHHP1008AZER1R0M01
IHHP1008AZER1R0M01
IHHP1008AZER1R0M01 Vishay Dale
ihhp-1008az-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1UH 3.2A 60 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
на замовлення 90000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: VISHAY - IHHP1008AZER1R0M01 - INDUCTOR, SHIELDED, 1UH, 3.2A, 20%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0, rohsCompliant: YES, Induktivität: 0, Bauart der Induktivität: Shielded, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0, Bauform - Leistungsinduktivität: 2.5mm x 2mm x 1mm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 0, RMS-Strom Irms: 0, Produktlänge: 0, euEccn: NLR, Produktpalette: IHHP-1008AZ-01 Series, productTraceability: No, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHHP1008AZER1R0M01 IHHP1008AZER1R0M01 Виробник : Vishay Dale ihhp-1008az-01.pdf Description: FIXED IND 1UH 3.2A 60 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
IHHP1008AZER1R0M01 IHHP1008AZER1R0M01 Виробник : VISHAY VISH-S-A0002931154-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IHHP1008AZER1R0M01 - INDUCTOR, SHIELDED, 1UH, 3.2A, 20%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0
rohsCompliant: YES
Induktivität: 0
Bauart der Induktivität: Shielded
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0
Bauform - Leistungsinduktivität: 2.5mm x 2mm x 1mm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 0
RMS-Strom Irms: 0
Produktlänge: 0
euEccn: NLR
Produktpalette: IHHP-1008AZ-01 Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
Мінімальне замовлення: 29
IHHP1008AZER1R0M01 IHHP1008AZER1R0M01 Виробник : Vishay / Dale ihhp-1008az-01.pdf Power Inductors - SMD 1uH 20% Low Profile High Current