Продукція > VISHAY DALE > IHHP1008AZERR24M01
IHHP1008AZERR24M01
IHHP1008AZERR24M01 Vishay Dale
ihhp-1008az-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 240NH 5A 15 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.9A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 5 A
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 240NH 5A 15 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.9A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 240 nH, Current Rating (Amps): 5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHHP1008AZERR24M01 IHHP1008AZERR24M01 Виробник : Vishay Dale ihhp-1008az-01.pdf Description: FIXED IND 240NH 5A 15 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Iron Powder
Supplier Device Package: 1008
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 5 A