Продукція > VISHAY / DALE > IHHP1008AZERR47M01
IHHP1008AZERR47M01
IHHP1008AZERR47M01 Vishay / Dale
ihhp-1008az-01.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD .47uH 20% LowProfile High Current
на замовлення 82 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 4.1A 34 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 34mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHHP1008AZERR47M01 IHHP1008AZERR47M01 Виробник : Vishay Dale ihhp-1008az-01.pdf Description: FIXED IND 470NH 4.1A 34 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 34mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.1 A
на замовлення 1529 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.1 A