Продукція > VISHAY / DALE > IHLD2525GGER100M5A
IHLD2525GGER100M5A
IHLD2525GGER100M5A Vishay / Dale
ihld-2525gg-5a.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Coupled Inductors 10uH 20%
на замовлення 474 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 4.1A 66.34MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.307" L x 0.286" W (7.80mm x 7.26mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 66.34mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 16.6MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead, Height - Seated (Max): 0.301" (7.65mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 4.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLD2525GGER100M5A IHLD2525GGER100M5A Виробник : Vishay Dale ihld-2525gg-5a.pdf Description: FIXED IND 10UH 4.1A 66.34MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.307" L x 0.286" W (7.80mm x 7.26mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 66.34mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 16.6MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.301" (7.65mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4.1 A
на замовлення 151 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4.1 A