Продукція > VISHAY / DALE > IHLD2525GGER100MA1
IHLD2525GGER100MA1
IHLD2525GGER100MA1 Vishay / Dale
doc?34657
Виробник: Vishay / Dale
Coupled Inductors 2-IN-1 IND PACK 10UH 3.7A 90.9 MOHM SMD AEC-Q
на замовлення 470 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2-IN-1 IND PACK 10UH 3.7A 90.9 M, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.307" L x 0.286" W (7.80mm x 7.26mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 90.9mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 7.5A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead, Height - Seated (Max): 0.296" (7.52mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 3.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLD2525GGER100MA1 IHLD2525GGER100MA1 Виробник : Vishay doc?34657 Coupled Inductors 2-IN-1 IND PACK 10UH 3.7A 90.9 MOHM SMD AEC-Q
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 2
IHLD2525GGER100MA1 IHLD2525GGER100MA1 Виробник : Vishay Dale doc?34657 Description: 2-IN-1 IND PACK 10UH 3.7A 90.9 M
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.307" L x 0.286" W (7.80mm x 7.26mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90.9mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 7.5A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.296" (7.52mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.7 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.7 A