Продукція > VISHAY / DALE > IHLD2525GGER150MA1
IHLD2525GGER150MA1
IHLD2525GGER150MA1 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Coupled Inductors 2-IN-1 IND PACK 15UH 3A 125 MOHM SMD AEC-Q
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLD2525GGER150MA1 IHLD2525GGER150MA1 Виробник : Vishay Coupled Inductors 2-IN-1 IND PACK 15UH 3A 125 MOHM SMD AEC-Q