Продукція > VISHAY DALE > IHLD2525GGER220M5A
IHLD2525GGER220M5A
IHLD2525GGER220M5A Vishay Dale
ihld-2525gg-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22UH 2.2A 164.8MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.307" L x 0.286" W (7.80mm x 7.26mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 164.8mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 10.9MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.301" (7.65mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A
на замовлення 132 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 2.2A 164.8MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.307" L x 0.286" W (7.80mm x 7.26mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 164.8mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 10.9MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead, Height - Seated (Max): 0.301" (7.65mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 2.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLD2525GGER220M5A IHLD2525GGER220M5A Виробник : Vishay Dale ihld-2525gg-5a.pdf Description: FIXED IND 22UH 2.2A 164.8MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A
товару немає в наявності
IHLD2525GGER220M5A IHLD2525GGER220M5A Виробник : Vishay / Dale ihld-2525gg-5a.pdf Coupled Inductors 22uH 20%