Продукція > VISHAY / DALE > IHLD2525GGER3R3MA1
IHLD2525GGER3R3MA1
IHLD2525GGER3R3MA1 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Coupled Inductors 2-IN-1 IND PACK 3.3UH 6.5A 28.5 MOHM SMD AEC-Q
на замовлення 121 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLD2525GGER3R3MA1 IHLD2525GGER3R3MA1 Виробник : Vishay Coupled Inductors 2-IN-1 IND PACK 3.3UH 6.5A 28.5 MOHM SMD AEC-Q