Продукція > VISHAY > IHLD2525GGER4R7M5A
IHLD2525GGER4R7M5A
IHLD2525GGER4R7M5A VISHAY
VISH-S-A0020866266-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IHLD2525GGER4R7M5A - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 5.4 A, Geschirmt, 4.2 A, IHLD-2525GG-5A Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 7.51mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 4.7µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.0382ohm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 5.4A
Sättigungsstrom (Isat): 4.2A
Produktlänge: 7.79mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IHLD-2525GG-5A Series
productTraceability: No
Produktbreite: 7.26mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 248 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IHLD2525GGER4R7M5A - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 5.4 A, Geschirmt, 4.2 A, IHLD-2525GG-5A Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 7.51mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 4.7µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.0382ohm, isCanonical: N, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 5.4A, Sättigungsstrom (Isat): 4.2A, Produktlänge: 7.79mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IHLD-2525GG-5A Series, productTraceability: No, Produktbreite: 7.26mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLD2525GGER4R7M5A IHLD2525GGER4R7M5A Виробник : VISHAY VISH-S-A0020866266-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IHLD2525GGER4R7M5A - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 5.4 A, Geschirmt, 4.2 A, IHLD-2525GG-5A Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 7.51mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 4.7µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.0382ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 5.4A
Sättigungsstrom (Isat): 4.2A
Produktlänge: 7.79mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Produktbreite: 7.26mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 248 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
IHLD2525GGER4R7M5A IHLD2525GGER4R7M5A Виробник : Vishay / Dale ihld-2525gg-5a.pdf Coupled Inductors 4.7uH 20%
на замовлення 49 шт:
Мінімальне замовлення: 3
IHLD2525GGER4R7M5A IHLD2525GGER4R7M5A Виробник : Vishay Dale ihld-2525gg-5a.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 5.4A 38.2MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.307" L x 0.286" W (7.80mm x 7.26mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 38.2mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 26.7MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.301" (7.65mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.4 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.4 A