Продукція > VISHAY / DALE > IHLD2525GGER4R7MA1
IHLD2525GGER4R7MA1
IHLD2525GGER4R7MA1 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Coupled Inductors 2-IN-1 IND PACK 4.7UH 5.5A 39.6 MOHM SMD AEC-Q
на замовлення 244 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLD2525GGER4R7MA1 IHLD2525GGER4R7MA1 Виробник : Vishay Coupled Inductors 2-IN-1 IND PACK 4.7UH 5.5A 39.6 MOHM SMD AEC-Q