Продукція > VISHAY / DALE > IHLD2525GGER5R6MA1
IHLD2525GGER5R6MA1
IHLD2525GGER5R6MA1 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Coupled Inductors 2-IN-1 IND PACK 5.6UH 5A 50.3 MOHM SMD AEC-Q
на замовлення 332 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLD2525GGER5R6MA1 IHLD2525GGER5R6MA1 Виробник : Vishay Coupled Inductors 2-IN-1 IND PACK 5.6UH 5A 50.3 MOHM SMD AEC-Q