Продукція > VISHAY DALE > IHLD3232HBER100M5A
IHLD3232HBER100M5A
IHLD3232HBER100M5A Vishay Dale
ld32hb5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 5A 53.5 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.384" L x 0.379" W (9.75mm x 9.63mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 53.5mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 13MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.365" (9.27mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 5 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 5A 53.5 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.384" L x 0.379" W (9.75mm x 9.63mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 53.5mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 13MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5.2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.365" (9.27mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLD3232HBER100M5A IHLD3232HBER100M5A Виробник : Vishay / Dale ld32hb5a.pdf Coupled Inductors 10uH 20% Dual Inductor Automotive
на замовлення 259 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
IHLD3232HBER100M5A IHLD3232HBER100M5A Виробник : Vishay Dale ld32hb5a.pdf Description: FIXED IND 10UH 5A 53.5 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 5 A