Продукція > VISHAY DALE > IHLD3232HBER150M5A
IHLD3232HBER150M5A
IHLD3232HBER150M5A Vishay Dale
ld32hb5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 15UH 4.2A 66.34MOHM SM
на замовлення 182 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Coupled Inductors 15uH 20% Dual Inductor Automotive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLD3232HBER150M5A IHLD3232HBER150M5A Виробник : Vishay Dale ld32hb5a.pdf Description: FIXED IND 15UH 4.2A 66.34MOHM SM
товару немає в наявності
IHLD3232HBER150M5A IHLD3232HBER150M5A Виробник : Vishay / Dale ld32hb5a.pdf Coupled Inductors 15uH 20% Dual Inductor Automotive