Продукція > VISHAY > IHLD3232HBER330M5A
IHLD3232HBER330M5A
IHLD3232HBER330M5A VISHAY
VISH-S-A0003099405-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IHLD3232HBER330M5A - Leistungsinduktivität (SMD), 33 µH, 2.4 A, Geschirmt, 2.9 A, IHLD-3232HB-5A Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 9.14mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 33µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.1594ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 9.75mm x 9.62mm x 9.14mm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 2.9A
RMS-Strom Irms: 2.4A
Produktlänge: 9.75mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IHLD-3232HB-5A Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 9.62mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IHLD3232HBER330M5A - Leistungsinduktivität (SMD), 33 µH, 2.4 A, Geschirmt, 2.9 A, IHLD-3232HB-5A Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 9.14mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 33µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.1594ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 9.75mm x 9.62mm x 9.14mm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 2.9A, RMS-Strom Irms: 2.4A, Produktlänge: 9.75mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IHLD-3232HB-5A Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 9.62mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLD3232HBER330M5A IHLD3232HBER330M5A Виробник : Vishay Dale ld32hb5a.pdf Description: FIXED IND 33UH 2.4A 159.43 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.384" L x 0.379" W (9.75mm x 9.63mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 159.43mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 6.1MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.9A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.365" (9.27mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A
товару немає в наявності
IHLD3232HBER330M5A IHLD3232HBER330M5A Виробник : Vishay / Dale ld32hb5a.pdf Coupled Inductors 33uH 20% Dual Inductor Automotive