Продукція > VISHAY / DALE > IHLD3232HBER5R0M5A
IHLD3232HBER5R0M5A
IHLD3232HBER5R0M5A Vishay / Dale
ld32hb5a.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Coupled Inductors 5uH 20% Dual Inductor Automotive
на замовлення 491 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLD3232HBER5R0M5A IHLD3232HBER5R0M5A Виробник : Vishay Dale ld32hb5a.pdf Description: FIXED IND 5UH 6A 29.2 MOHM
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
на замовлення 250 шт: