Продукція > VISHAY DALE > IHLD4032KBER330M5A
IHLD4032KBER330M5A
IHLD4032KBER330M5A Vishay Dale
ihld-4032kb-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33UH 3.8A 107 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.469" L x 0.379" W (11.90mm x 9.62mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 107mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 6MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.441" (11.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
на замовлення 154 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 3.8A 107 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.469" L x 0.379" W (11.90mm x 9.62mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 107mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 6MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3.7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.441" (11.20mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 3.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLD4032KBER330M5A IHLD4032KBER330M5A Виробник : Vishay / Dale ihld-4032kb-5a.pdf Coupled Inductors 33uH 20% Dual Inductor Automotive
на замовлення 139 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
IHLD4032KBER330M5A IHLD4032KBER330M5A Виробник : Vishay Dale ihld-4032kb-5a.pdf Description: FIXED IND 33UH 3.8A 107 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A