Продукція > VISHAY DALE > IHLE2020CDER2R2M5A
IHLE2020CDER2R2M5A
IHLE2020CDER2R2M5A Vishay Dale
ihle-2020cd-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: IHLE-2020CD-5A 2.2 20% ER E3
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.232" L x 0.216" W (5.89mm x 5.49mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 26mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 39.8MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 7.1A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.135" (3.43mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A
на замовлення 1807 шт:
Написати відгук
Description: IHLE-2020CD-5A 2.2 20% ER E3, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.232" L x 0.216" W (5.89mm x 5.49mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 26mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 39.8MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 7.1A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.135" (3.43mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 6.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE2020CDER2R2M5A IHLE2020CDER2R2M5A Виробник : Vishay / Dale ihle-2020cd-5a.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 20% w/E-Field AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
IHLE2020CDER2R2M5A IHLE2020CDER2R2M5A Виробник : Vishay ihle-2020cd-5a.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 20% w/E-Field AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Iron Powder
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A