Продукція > VISHAY DALE > IHLE2525CDER100M5A
IHLE2525CDER100M5A
IHLE2525CDER100M5A Vishay Dale
ihle-2525cd-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: IHLE-2525CD-5A 10 20% ER E3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.284" L x 0.280" W (7.21mm x 7.12mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 76.9mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.9A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.132" (3.35mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IHLE2525CDER100M5A - INDUCTOR, 10UH, SHIELDED, 4A, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 3.23mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 10µH, Bauart der Induktivität: Shielded, Induktivitätstoleranz: 0, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.0769ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 7.21mm x 7.12mm x 3.23mm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 2.9A, RMS-Strom Irms: 4A, Produktlänge: 7.21mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IHLE-2525CD-5A Series, productTraceability: No, Produktbreite: 7.12mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE2525CDER100M5A IHLE2525CDER100M5A Виробник : Vishay / Dale ihle-2525cd-5a.pdf Power Inductors - SMD 10uH 20% e-field Shield
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4 A
Мінімальне замовлення: 3
IHLE2525CDER100M5A IHLE2525CDER100M5A Виробник : VISHAY 3132138.pdf Description: VISHAY - IHLE2525CDER100M5A - INDUCTOR, 10UH, SHIELDED, 4A
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 3.23mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
Bauart der Induktivität: Shielded
Induktivitätstoleranz: 0
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.0769ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 7.21mm x 7.12mm x 3.23mm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 2.9A
RMS-Strom Irms: 4A
Produktlänge: 7.21mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IHLE-2525CD-5A Series
productTraceability: No
Produktbreite: 7.12mm