Продукція > VISHAY DALE > IHLE2525CDER150M5A
IHLE2525CDER150M5A
IHLE2525CDER150M5A Vishay Dale
ihle-2525cd-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: IHLE-2525CD-5A 15 20% ER E3
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.284" L x 0.280" W (7.21mm x 7.12mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 127mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 10.4MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.8A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.132" (3.35mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2.9 A
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: IHLE-2525CD-5A 15 20% ER E3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.284" L x 0.280" W (7.21mm x 7.12mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 127mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 10.4MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.8A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead, Height - Seated (Max): 0.132" (3.35mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 2.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE2525CDER150M5A IHLE2525CDER150M5A Виробник : Vishay / Dale ihle_2525cd_5a-1762831.pdf Power Inductors - SMD 15uH 20% e-field Sheild
на замовлення 615 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2.9 A