Продукція > VISHAY > IHLE2525CDER4R7M5A
IHLE2525CDER4R7M5A
IHLE2525CDER4R7M5A VISHAY
VISH-S-A0020332071-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IHLE2525CDER4R7M5A - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 5.6 A, Geschirmt, 5.6 A, IHLE-2525CD-5A Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 3.23mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 4.7µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.0384ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 5.6A
Sättigungsstrom (Isat): 5.6A
Produktlänge: 7.21mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IHLE-2525CD-5A Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 7.12mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 1046 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IHLE2525CDER4R7M5A - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 5.6 A, Geschirmt, 5.6 A, IHLE-2525CD-5A Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 3.23mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 4.7µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.0384ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 7.21mm x 7.12mm x 3.23mm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 5.6A, Sättigungsstrom (Isat): 5.6A, Produktlänge: 7.21mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IHLE-2525CD-5A Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 7.12mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE2525CDER4R7M5A IHLE2525CDER4R7M5A Виробник : VISHAY VISH-S-A0020332071-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IHLE2525CDER4R7M5A - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 5.6 A, Geschirmt, 5.6 A, IHLE-2525CD-5A Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 3.23mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 4.7µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.0384ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 7.21mm x 7.12mm x 3.23mm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 5.6A
Sättigungsstrom (Isat): 5.6A
Produktlänge: 7.21mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 7.12mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.284" L x 0.280" W (7.21mm x 7.12mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 38.4mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 25.5MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5.6A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.132" (3.35mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.6 A
Мінімальне замовлення: 3
IHLE2525CDER4R7M5A IHLE2525CDER4R7M5A Виробник : Vishay / Dale le25cd5a-1020859.pdf Fixed Inductors 4.7uH 20% e-field Sheild
на замовлення 303 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.6 A