Продукція > VISHAY DALE > IHLE2525CDER5R6M5A
IHLE2525CDER5R6M5A
IHLE2525CDER5R6M5A Vishay Dale
ihle-2525cd-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: IHLE-2525CD-5A 5.6 20% ER E3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.284" L x 0.280" W (7.21mm x 7.12mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 45.6mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 22.8MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.8A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.132" (3.35mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 5.3 A
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: IHLE-2525CD-5A 5.6 20% ER E3, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.284" L x 0.280" W (7.21mm x 7.12mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 45.6mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 22.8MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.8A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead, Height - Seated (Max): 0.132" (3.35mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 5.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE2525CDER5R6M5A IHLE2525CDER5R6M5A Виробник : Vishay / Dale ihle-2525cd-5a.pdf Power Inductors - SMD 5.6uH 20% e-field Shield
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 5.3 A