Продукція > VISHAY DALE > IHLE3232DDER150M5A
IHLE3232DDER150M5A
IHLE3232DDER150M5A Vishay Dale
ihle-3232dd-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: IHLE-3232DD-5A 15 20% ER E3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.350" L x 0.344" W (8.89mm x 8.74mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 66.34mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.6A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.174" (4.42mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 4.8 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IHLE-3232DD-5A 15 20% ER E3, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.350" L x 0.344" W (8.89mm x 8.74mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 66.34mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3.6A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead, Height - Seated (Max): 0.174" (4.42mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 4.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE3232DDER150M5A IHLE3232DDER150M5A Виробник : Vishay / Dale ihle-3232dd-5a.pdf Power Inductors - SMD 15uH 20% e-field Shield
на замовлення 861 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 4.8 A