Продукція > VISHAY DALE > IHLE3232DDER4R7M5A
IHLE3232DDER4R7M5A
IHLE3232DDER4R7M5A Vishay Dale
ihle-3232dd-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 7.2A 28.46 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.350" L x 0.344" W (8.89mm x 8.74mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 28.46mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 18MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 9.1A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.174" (4.42mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 7.2 A
на замовлення 464 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 7.2A 28.46 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.350" L x 0.344" W (8.89mm x 8.74mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 28.46mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 18MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 9.1A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead, Height - Seated (Max): 0.174" (4.42mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 7.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE3232DDER4R7M5A IHLE3232DDER4R7M5A Виробник : Vishay / Dale ihle-3232dd-5a.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 20% e-field Shield
на замовлення 394 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
IHLE3232DDER4R7M5A IHLE3232DDER4R7M5A Виробник : Vishay Dale ihle-3232dd-5a.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 7.2A 28.46 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 7.2 A