Продукція > VISHAY DALE > IHLE4040DDER100M5A
IHLE4040DDER100M5A
IHLE4040DDER100M5A Vishay Dale
ihle-4040dd-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: IHLE-4040DD-5A 10 20% ER E3
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.430" L x 0.426" W (10.92mm x 10.82mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 33.06mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 11.5MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 8.5A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.174" (4.42mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A
на замовлення 279 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IHLE-4040DD-5A 10 20% ER E3, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.430" L x 0.426" W (10.92mm x 10.82mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 33.06mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 11.5MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 8.5A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.174" (4.42mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 6.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE4040DDER100M5A IHLE4040DDER100M5A Виробник : Vishay / Dale ihle-4040dd-5a.pdf Power Inductors - SMD 10uH 20% e-field Shield
на замовлення 232 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A