Продукція > VISHAY DALE > IHLE4040DDER150M5A
IHLE4040DDER150M5A
IHLE4040DDER150M5A Vishay Dale
ihle-4040dd-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: IHLE-4040DD-5A 15 20% ER E3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.430" L x 0.426" W (10.92mm x 10.82mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 50.29mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 10.4MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 7.7A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.174" (4.42mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 5.1 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IHLE-4040DD-5A 15 20% ER E3, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.430" L x 0.426" W (10.92mm x 10.82mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 50.29mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 10.4MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 7.7A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.174" (4.42mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 5.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 5.1 A
на замовлення 979 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
IHLE4040DDER150M5A IHLE4040DDER150M5A Виробник : Vishay / Dale ihle-4040dd-5a.pdf Power Inductors - SMD 15uH 20% e-field Shield