Продукція > VISHAY / DALE > IHLE4040DDER1R5M5A
IHLE4040DDER1R5M5A
IHLE4040DDER1R5M5A Vishay / Dale
ihle-4040dd-5a.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 1.5uH 20% w/E-Field Shield
на замовлення 251 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.430" L x 0.426" W (10.92mm x 10.82mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 4.5mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 32MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 17.9A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.174" (4.42mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 22 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE4040DDER1R5M5A Виробник : Vishay Dale ihle-4040dd-5a.pdf Description: AUTOMOTIVE INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.430" L x 0.426" W (10.92mm x 10.82mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 4.5mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 32MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 17.9A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.174" (4.42mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 22 A
на замовлення 453 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 22 A