Продукція > VISHAY / DALE > IHLE4040DDER2R2M5A
IHLE4040DDER2R2M5A
IHLE4040DDER2R2M5A Vishay / Dale
ihle-4040dd-5a.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 2.2uH 20% e-field Shield
на замовлення 1978 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 15A 8.76MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.426" L x 0.426" W (10.82mm x 10.82mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 8.76mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 12A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 4040, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 15 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE4040DDER2R2M5A IHLE4040DDER2R2M5A Виробник : Vishay Dale ihle-4040dd-5a.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 15A 8.76MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.426" L x 0.426" W (10.82mm x 10.82mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 8.76mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 12A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 4040
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 15 A
на замовлення 233 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 4040
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 15 A