Продукція > VISHAY > IHLE4040DDER330M5A
IHLE4040DDER330M5A
IHLE4040DDER330M5A VISHAY
3132137.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IHLE4040DDER330M5A - Leistungsinduktivität (SMD), 33 µH, 3.7 A, Geschirmt, 4.2 A, IHLE-4040DC-5A
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.16mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 33µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.1177ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 3.7A
Sättigungsstrom (Isat): 4.2A
Produktlänge: 10.8mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 10.8mm
на замовлення 520 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 3.7A 117.7 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 4-SMD, Size / Dimension: 0.426" L x 0.426" W (10.82mm x 10.82mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 117.7mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 3.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE4040DDER330M5A IHLE4040DDER330M5A Виробник : Vishay Dale ihle-4040dd-5a.pdf Description: FIXED IND 33UH 3.7A 117.7 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 4-SMD
Size / Dimension: 0.426" L x 0.426" W (10.82mm x 10.82mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 117.7mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 3.7 A
на замовлення 489 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
IHLE4040DDER330M5A IHLE4040DDER330M5A Виробник : VISHAY 3132137.pdf Description: VISHAY - IHLE4040DDER330M5A - Leistungsinduktivität (SMD), 33 µH, 3.7 A, Geschirmt, 4.2 A, IHLE-4040DC-5A
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.16mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 33µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.1177ohm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 4.2A
RMS-Strom Irms: 3.7A
Produktlänge: 10.8mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 10.8mm
на замовлення 520 шт:
Мінімальне замовлення: 6
IHLE4040DDER330M5A IHLE4040DDER330M5A Виробник : Vishay / Dale ihle-4040dd-5a.pdf Power Inductors - SMD 33uH 20% e-field Shield
на замовлення 819 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 4-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 3.7 A