Продукція > VISHAY DALE > IHLE4040DDER3R3M5A
IHLE4040DDER3R3M5A
IHLE4040DDER3R3M5A Vishay Dale
ihle-4040dd-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3UH 11A 11.81MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 4-SMD
Size / Dimension: 0.426" L x 0.426" W (10.82mm x 10.82mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 11.81mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 12A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 11 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 11A 11.81MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 4-SMD, Size / Dimension: 0.426" L x 0.426" W (10.82mm x 10.82mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 11.81mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 12A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 11 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE4040DDER3R3M5A IHLE4040DDER3R3M5A Виробник : Vishay / Dale ihle-4040dd-5a.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 20% e-field Shield
на замовлення 476 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
IHLE4040DDER3R3M5A IHLE4040DDER3R3M5A Виробник : Vishay Dale ihle-4040dd-5a.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 11A 11.81MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 4-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 11 A