Продукція > VISHAY DALE > IHLE5050FHER100M5A
IHLE5050FHER100M5A
IHLE5050FHER100M5A Vishay Dale
ihle-5050fh-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 12.1A 17.76 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.550" L x 0.535" W (13.97mm x 13.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 17.76mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 10.7MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 7.8A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 12.1 A
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 12.1A 17.76 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.550" L x 0.535" W (13.97mm x 13.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 17.76mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 10.7MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 7.8A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 12.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE5050FHER100M5A IHLE5050FHER100M5A Виробник : Vishay Dale ihle-5050fh-5a.pdf Description: FIXED IND 10UH 12.1A 17.76 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 12.1 A
на замовлення 317 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
IHLE5050FHER100M5A IHLE5050FHER100M5A Виробник : Vishay / Dale ihle-5050fh-5a.pdf Power Inductors - SMD 10uH 20% w/E-Field Shield