Продукція > VISHAY / DALE > IHLE5050FHER330M5A
IHLE5050FHER330M5A
IHLE5050FHER330M5A Vishay / Dale
ihle-5050fh-5a.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 33uH 20% w/E-Field Shield
на замовлення 247 шт:
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.550" L x 0.535" W (13.97mm x 13.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 49.25mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 5.5MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 6.2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 6.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE5050FHER330M5A Виробник : Vishay Dale ihle-5050fh-5a.pdf Description: AUTOMOTIVE INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.550" L x 0.535" W (13.97mm x 13.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 49.25mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 5.5MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 6.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 6.9 A