Продукція > VISHAY / DALE > IHLE5050FHER3R3M51
IHLE5050FHER3R3M51
IHLE5050FHER3R3M51 Vishay / Dale
Vishay_ihle-5050fh-5a.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 3.3uH 20% w/E-Field Shield
на замовлення 497 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 20.2A 5.44 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.550" L x 0.535" W (13.97mm x 13.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 5.44mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 17.8MHz, Current - Saturation (Isat): 16.7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 20.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE5050FHER3R3M51 IHLE5050FHER3R3M51 Виробник : Vishay Dale doc?34546 Description: FIXED IND 3.3UH 20.2A 5.44 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.550" L x 0.535" W (13.97mm x 13.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 5.44mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 17.8MHz
Current - Saturation (Isat): 16.7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 20.2 A
на замовлення 19 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 20.2 A