Продукція > VISHAY DALE > IHLE5050FHER6R8M5A
IHLE5050FHER6R8M5A
IHLE5050FHER6R8M5A Vishay Dale
ihle-5050fh-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: IHLE-5050FH-5A 6.8 20% ER E3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.550" L x 0.535" W (13.97mm x 13.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 12.09mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 13.3MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 14.1A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 14.9 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IHLE-5050FH-5A 6.8 20% ER E3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.550" L x 0.535" W (13.97mm x 13.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 12.09mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 13.3MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 14.1A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 14.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLE5050FHER6R8M5A IHLE5050FHER6R8M5A Виробник : Vishay / Dale ihle-5050fh-5a.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 20% w/E-Field Shield
на замовлення 470 шт:
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 14.9 A