Продукція > VISHAY DALE > IHLL0806AZEZR68M1Z
IHLL0806AZEZR68M1Z
IHLL0806AZEZR68M1Z Vishay Dale
doc?34649
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 0.68UH 4.2A 43MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 43mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 4.2 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.68UH 4.2A 43MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 43mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 4.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLL0806AZEZR68M1Z IHLL0806AZEZR68M1Z Виробник : Vishay Dale doc?34649 Description: FIXED IND 0.68UH 4.2A 43MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Supplier Device Package: 0806
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 4.2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
IHLL0806AZEZR68M1Z IHLL0806AZEZR68M1Z Виробник : Vishay / Dale doc?34649 Power Inductors - SMD 0.68uH 4.2A 43mOhm SMD