Продукція > VISHAY DALE > IHLL1210ABEZ2R2M1Z
IHLL1210ABEZ2R2M1Z
IHLL1210ABEZ2R2M1Z Vishay Dale
541_IHLL-1210AB-1Z.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.2UH 3.8A 50 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 3.8A 50 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLL1210ABEZ2R2M1Z IHLL1210ABEZ2R2M1Z Виробник : Vishay Dale 541_IHLL-1210AB-1Z.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 3.8A 50 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
IHLL1210ABEZ2R2M1Z IHLL1210ABEZ2R2M1Z Виробник : Vishay / Dale Vishay_05-03-2024_IHLL-1210AB-1Z.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 20% 3.8A 50mOhm