Продукція > VISHAY DALE > IHLM2525CZER1R0M01
IHLM2525CZER1R0M01
IHLM2525CZER1R0M01 Vishay Dale
ihlm-2525cz-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 22A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 11 A
на замовлення 501 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 22A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 11 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLM2525CZER1R0M01 IHLM2525CZER1R0M01 Виробник : Vishay / Dale ihlm-2525cz-01.pdf Power Inductors - SMD 1uH 20%
на замовлення 1218 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
IHLM2525CZER1R0M01 IHLM2525CZER1R0M01 Виробник : Vishay Dale ihlm-2525cz-01.pdf Description: FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 11 A