Продукція > VISHAY DALE > IHLM2525CZER1R5M01
IHLM2525CZER1R5M01
IHLM2525CZER1R5M01 Vishay Dale
ihlm-2525cz-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 18A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 9 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IHLM2525CZER1R5M01 - INDUCTOR, SHIELDED, 1.5UH, 18A, SMD, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 3mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1.5µH, Bauart der Induktivität: Shielded, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 2525 [6363 Metric], DC-Widerstand, max.: 0.015ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 6.86mm x 6.47mm x 3mm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 18A, RMS-Strom Irms: 9A, Produktlänge: 6.86mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IHLM-2525CZ-01 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 6.47mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLM2525CZER1R5M01 IHLM2525CZER1R5M01 Виробник : Vishay / Dale ihlm-2525cz-01.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH 20%
на замовлення 27 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
IHLM2525CZER1R5M01 IHLM2525CZER1R5M01 Виробник : Vishay Dale ihlm-2525cz-01.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 9 A
Мінімальне замовлення: 3
IHLM2525CZER1R5M01 IHLM2525CZER1R5M01 Виробник : VISHAY VISH-S-A0009585839-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IHLM2525CZER1R5M01 - INDUCTOR, SHIELDED, 1.5UH, 18A, SMD
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 3mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.5µH
Bauart der Induktivität: Shielded
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 2525 [6363 Metric]
DC-Widerstand, max.: 0.015ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 6.86mm x 6.47mm x 3mm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 18A
RMS-Strom Irms: 9A
Produktlänge: 6.86mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IHLM-2525CZ-01 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 6.47mm