Продукція > VISHAY DALE > IHLM2525CZER3R3M01
IHLM2525CZER3R3M01
IHLM2525CZER3R3M01 Vishay Dale
ihlm-2525cz-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 13.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 6 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 13.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLM2525CZER3R3M01 IHLM2525CZER3R3M01 Виробник : Vishay / Dale ihlm-2525cz-01.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
IHLM2525CZER3R3M01 IHLM2525CZER3R3M01 Виробник : Vishay Dale ihlm-2525cz-01.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 6 A