Продукція > VISHAY / DALE > IHLP0806ABEZR33M5A
IHLP0806ABEZR33M5A
IHLP0806ABEZR33M5A Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 0.33uH 20% 4.7A 23mOhm AEC-Q200
на замовлення 5875 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук