Продукція > VISHAY DALE > IHLP0806ABEZR47M5A
IHLP0806ABEZR47M5A
IHLP0806ABEZR47M5A Vishay Dale
ihlp-0806ab-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 0.47UH 4.6A 25 MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 25mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.5A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.6 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.47UH 4.6A 25 MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 25mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.5A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLP0806ABEZR47M5A IHLP0806ABEZR47M5A Виробник : Vishay Dale ihlp-0806ab-5a.pdf Description: FIXED IND 0.47UH 4.6A 25 MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 0806
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.6 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
IHLP0806ABEZR47M5A IHLP0806ABEZR47M5A Виробник : Vishay / Dale ihlp-0806ab-5a.pdf Power Inductors - SMD 0.47uH 20% 4.6A 25mOhm AEC-Q200