Продукція > VISHAY DALE > IHLP1210BZEZ2R2M5A
IHLP1210BZEZ2R2M5A
IHLP1210BZEZ2R2M5A Vishay Dale
doc?34652
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.2UH 5.4A 46 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 46mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 5.4 A
на замовлення 1936 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 5.4A 46 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 46mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 5.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLP1210BZEZ2R2M5A IHLP1210BZEZ2R2M5A Виробник : Vishay / Dale doc?34652 Power Inductors - SMD 2.2uH 5.4A 46mOhm SMD AEC-Q
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
IHLP1210BZEZ2R2M5A IHLP1210BZEZ2R2M5A Виробник : Vishay Dale doc?34652 Description: FIXED IND 2.2UH 5.4A 46 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 5.4 A