Продукція > VISHAY DALE > IHLP1212ABERR56M11
IHLP1212ABERR56M11
IHLP1212ABERR56M11 Vishay Dale
lp12ab11.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 560NH 5.1A 22 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.144" L x 0.118" W (3.65mm x 3.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 22mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 135MHz
Current - Saturation (Isat): 6.7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 5.1 A
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 560NH 5.1A 22 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.144" L x 0.118" W (3.65mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 22mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 135MHz, Current - Saturation (Isat): 6.7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 560 nH, Current Rating (Amps): 5.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLP1212ABERR56M11 IHLP1212ABERR56M11 Виробник : Vishay Dale lp12ab11.pdf Description: FIXED IND 560NH 5.1A 22 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 5.1 A
Мінімальне замовлення: 5
IHLP1212ABERR56M11 IHLP1212ABERR56M11 Виробник : Vishay ihlp1212ab11.pdf Power Choke Shielded Wirewound 0.56uH 20% 100KHz Powdered Iron 5.1A 0.022Ohm DCR 1212 T/R
на замовлення 17 шт:
на замовлення 17 шт:
IHLP1212ABERR56M11 IHLP1212ABERR56M11 Виробник : Vishay lp12ab11.pdf Power Choke Shielded Wirewound 0.56uH 20% 100KHz Powdered Iron 5.1A 0.022Ohm DCR 1212 T/R