Продукція > VISHAY > IHLP1212ABEVR15MA1
IHLP1212ABEVR15MA1
IHLP1212ABEVR15MA1 VISHAY
VISH-S-A0008344597-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IHLP1212ABEVR15MA1 - Leistungsinduktivität (SMD), 150 nH, 9.06 A, Geschirmt, 13.13 A, IHLP-1212AB-A1 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 150nH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.01214ohm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 9.06A
Sättigungsstrom (Isat): 13.13A
Produktlänge: 3.3mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IHLP-1212AB-A1 Series
productTraceability: No
Produktbreite: 3.3mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 9889 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IHLP1212ABEVR15MA1 - Leistungsinduktivität (SMD), 150 nH, 9.06 A, Geschirmt, 13.13 A, IHLP-1212AB-A1 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 150nH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.01214ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 3.3mm x 3.3mm x 1.2mm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 9.06A, Sättigungsstrom (Isat): 13.13A, Produktlänge: 3.3mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IHLP-1212AB-A1 Series, productTraceability: No, Produktbreite: 3.3mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLP1212ABEVR15MA1 IHLP1212ABEVR15MA1 Виробник : VISHAY VISH-S-A0008344597-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IHLP1212ABEVR15MA1 - Leistungsinduktivität (SMD), 150 nH, 9.06 A, Geschirmt, 13.13 A, IHLP-1212AB-A1 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 150nH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Leistungsinduktivität: 3.3mm x 3.3mm x 1.2mm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 9.06A
Sättigungsstrom (Isat): 13.13A
Produktlänge: 3.3mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Produktbreite: 3.3mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
IHLP1212ABEVR15MA1 IHLP1212ABEVR15MA1 Виробник : Vishay Dale ihlp-1212ab-a1.pdf Description: FIXED IND 150NH 9.06A 12.14 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.140" L x 0.130" W (3.56mm x 3.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12.14mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 320MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 13.13A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 9.06 A
Мінімальне замовлення: 7
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 9.06 A
товару немає в наявності
IHLP1212ABEVR15MA1 IHLP1212ABEVR15MA1 Виробник : Vishay / Dale ihlp-1212ab-a1.pdf Power Inductors - SMD 0.15 ohms 20% AEC-Q200