Продукція > VISHAY DALE > IHLP1212ABEVR33M5A
IHLP1212ABEVR33M5A
IHLP1212ABEVR33M5A Vishay Dale
ihlp-1212ab-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 330NH 6.42A 16.33 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.140" L x 0.130" W (3.56mm x 3.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 16.33mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 165MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5.26A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 6.42 A
на замовлення 3724 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 6.42A 16.33 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.140" L x 0.130" W (3.56mm x 3.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 16.33mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 165MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5.26A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 6.42 A.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
IHLP1212ABEVR33M5A IHLP1212ABEVR33M5A Виробник : Vishay Dale ihlp-1212ab-5a.pdf Description: FIXED IND 330NH 6.42A 16.33 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 6.42 A