Продукція > VISHAY > IHLP1212ABEVR47MA1
IHLP1212ABEVR47MA1
IHLP1212ABEVR47MA1 Vishay
ihlp1212aba1.pdf
Виробник: Vishay
IHLP® Automotive Inductors
на замовлення 3609 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 316
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 5.86A 27.39 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.140" L x 0.130" W (3.56mm x 3.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 27.39mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 157MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 8.17A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 5.86 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLP1212ABEVR47MA1 IHLP1212ABEVR47MA1 Виробник : Vishay ihlp1212aba1.pdf IHLP® Automotive Inductors
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
IHLP1212ABEVR47MA1 IHLP1212ABEVR47MA1 Виробник : Vishay Dale ihlp-1212ab-a1.pdf Description: FIXED IND 470NH 5.86A 27.39 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.140" L x 0.130" W (3.56mm x 3.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 27.39mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 157MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 8.17A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 5.86 A
Мінімальне замовлення: 6
Мінімальне замовлення: 7
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 5.86 A