Продукція > VISHAY > IHLP1212AEERR33M11
IHLP1212AEERR33M11
IHLP1212AEERR33M11 Vishay
ihlp1212ae11.pdf
Виробник: Vishay
Power Choke Shielded Wirewound 0.33uH 20% 100KHz Powdered Iron 7.8A 0.0138Ohm DCR 1212 T/R
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 7.8A 13.8 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.144" L x 0.118" W (3.65mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 13.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 7.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLP1212AEERR33M11 IHLP1212AEERR33M11 Виробник : Vishay ihlp1212ae11.pdf Power Choke Shielded Wirewound 0.33uH 20% 100KHz Powdered Iron 7.8A 0.0138Ohm DCR 1212 T/R
Кількість Ціна
IHLP1212AEERR33M11 IHLP1212AEERR33M11 Виробник : Vishay Dale ihlp-1212ae-11.pdf Description: FIXED IND 330NH 7.8A 13.8 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.144" L x 0.118" W (3.65mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 13.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 7.8 A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 7.8 A